Tänavakivid
____________________________________________________________________________________________

AEG Kivi pädevuses on kõikide kiviteede rajamise oskused nii autoteena, kiviplatsina kui ka jalgteena. Meie kogemused aitavad teha õigeid valikuid planeerimise algusest peale.
Sissesõidutee ja aiateede kujundusele tuleks pöörata tähelepanu eelkõige sel põhjusel, et läbimõeldud teedeplaan aitab oluliselt kaasa üldmulje loomisele ja erinevate mustritega kujundades muutuvad teed silmapaistvaks kujunduselemendiks. Sillutiskive on suures valikus, erineva kuju ja värvusega ning erinevas mõõdus. Kivide paigaldamine vaheldusrikaste kujundite, mustrite ja erinevate tehnikatega võimaldab luua väga isikupärase sillutatud pinna. Kivist aiatee või sissesõidutee tagab mugava liikumise ka märjal ja hämaral ajal. Sillutiskivid võimaldavad rajada sissepääsuteed just sellisel kujul nagu võimaldab õueala.
Tänavakivide paigaldamine on paindlik, sest vajadusel saab kive kergesti eemaldada ja tagasi paigaldada, näiteks kommunikatsioonide rajamisel. Pärast kaevetööde lõpetamist ja kivisillutise taastamist on kõik täpselt nii nagu enne. Kahjustuste puhul piisab vaid mõne tänavakivi väljavahetamisest.


Aitame sinu ideed teostada, küsi pakkumist!